Jako uzupełnienie do materiału wideo dodam tylko, że aby promować siebie, to musiałbym na przykład wysyłać linki do mojej strony albo wysyłać komuś jakieś moje materiały a ja przecież tego nie robię. A jeśli jest adres internetowy mojej strony to tylko dlatego, że w pewnym sensie musi być bo dla przykładu gdyby porównać inne strony internetowe, to w swoich filmach czy też innych materiałach jest albo ich adres strony internetowej albo logo. Tak jak już kiedyś o tym mówiłem… w materiałach filmowych… cokolwiek się nie zmieści, to różny będzie odbiór tego. Dla przykładu jeśli zamieścisz jakieś swoje zwierzątko i jakieś swoje wspomnienie albo aktualne wydarzenie albo umieścisz kogoś albo coś narysujesz albo dasz jakieś ogłoszenie, to prawie zawsze komuś się to nie będzie podobało i zawsze będzie miał na to jakiś komentarz. Pamiętajcie, że błędów nie robi tylko ten kto nic nie robi. A ja coś robię, bo w tej chwili mam na to jakiś pomysł oraz chęć i nie zabiera mi to dużo czasu i nie komentuję tego jakie ktoś ma hobby czy lubi grać w karty czy lubi podróżować czy lubi oglądać filmy czy lubi zjeść wymyślne potrawy czy jeździć na rowerze… Róbcie to, a ja nie powiem Wam, że coś promujecie a nawet jeśli, to co z tego? Czy jestem Waszym panem? Czy jestem Waszym sędzią?

Ps. Zastanawiałem się nad tym, czy miało sens to swojego rodzaju wytłumaczenie się… przecież wcale nie muszę tego robić, bo jestem tylko pyłkiem i nie jestem kimś, kto ma dużą oglądalność albo popularność.

Być może ktoś chce mi też zarzucić, że udzielam się tu i ówdzie, ale nic na to nie poradzę, że moje zainteresowania są widoczne. Przecież nie będę obłudnikiem i się z tym krył, bo można dla przykładu zbierać znaczki i być w to bardzo mocno zaangażowanym i nikomu o tym nie mówić. A można zbierać te same znaczki może z mniejszym zaangażowaniem, ale udostępniać się szerszej publiczności. Ja się pytam jaka jest różnica i nie będę hipokrytą ukrywając się ze swoimi zainteresowaniami i tak jak powiedziałem są one znane szerszemu gronu.

Discover more from www.krasowskiadam.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading